Вже у цьому місяці у платіжних квитанціях з`явиться графа «внески за обслуговування вузлів комерційного обліку», де буде нараховано внески за 4 квартал 2019 року.

 

 

До вузла комерційного обліку входить загальнобудинковий лічильник та інші конструктивні елементи: трубопроводи, запірна арматура, фільтри тощо. Саме на обслуговування і підтримку в робочому стані всіх елементів цього складного комплексу і будуть витрачатися внески.

З 2017 року ця стаття витрат виключена з тарифу на холодне водопостачання та водовідведення, отже Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» передбачено, що: «Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, шляхом сплати виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування та заміну вузла комерційного обліку».

Внески сплачують населення та власники нежитлових приміщень.

Нагадуємо, що розмір внесків визначено Розпорядженням КМДА від 30.09.2019 № 1716 для кожного будинку окремо, він залежить від кількості квартир та кількості загальнобудинкових лічильників, встановлених у будинку.

Розмір внеску для конкретного будинку можна дізнатися за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cS5OMlfK8IQ4kkV4yXvGwQIdEAcA3hqCv9RJ1RfAu1Q/edit#gid=1128335854

 

Розмір внесків за обслуговування  вузла комерційного обліку залежить від кількості приміщень у будинку та кількості вузлів комерційного обліку на одному будинку.

Залиште своє повідомлення у розділі Звернення чат-боту Viber або Telegram. Онлайн-чат працює в робочі години пн-чт. з 8:00 до 17:00 год, пт. з 8:00 до 16:00.